Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: IObit Uninstaller Pro 8 4 0 8 (x32/x64)[PL] [Full] + Portable
Dodał:  vnkpyzwi
Data: 26-03-2019
Rozmiar: 12.17 MB
Seed: 0
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Windows

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 10
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-03-26 18:26:52

OPIS:


IObit Uninstaller Pro to komercyjna wersja małego i praktycznego programu do odinstalowywania z systemu zbędnych, nie używanych programów. W odróżnieniu od wbudowanego w Windowsie apletu charakteryzuje się dużo wyższą skutecznością działania, oferując przy tym zestaw dodatkowych funkcji przydatnych w zarządzaniu oprogramowaniem.

Program oferuje dwa tryby usuwania z systemu zbędnego oprogramowania. Pierwszy z nich, standardowy, podczas swojego działania wykorzystuje rozpowszechniany z programami domyślny instalator. Z kolei drugi, zaawansowany, przydaje się w sytuacjach kiedy oprogramowania nie da się usunąć w zwykły sposób lub kiedy praca standardowego deinstalatora zakończy się niepowodzeniem. Pozwala on tworzyć w systemie punkt przywracania, usunąć wskazane pozycje, a następnie przeskanować w poszukiwaniu pozostałości po nich zawartość rejestru Windows i dysku twardego. Dzięki IObit Uninstaller możemy odinstalowywać jedną lub wiele aplikacji jednocześnie.

W przypadku kiedy każdy z trybów odinstalowywania programów okaże się nieskuteczny z pomocą przychodzi funkcja Forced Uninstall, niezwykle przydatna podczas prób usunięcia bardziej opornych komponentów. Dodatkowo IObit Uninstaller wyposażony został w funkcje do zarządzania aktualizacjami systemu oraz usuwania z niego różnych pasków narzędziowych, najczęściej instalowanych jako dodatek do przeglądarek internetowych. Program tworzy także listy oprogramowania, które zajmują na dysku dużo miejsca lub od dawna nie były używane."

homepage: http://www.iobit.com/en/advanceduninstallerpro.php

Screen: https://i.postimg.cc/15Rxfmfx/Screen.png

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania,
 
Komentarze