Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Piotr Zychowicz - Żydzi 2 Opowieści niepoprawne politycznie (2018) [ebook PL] [epub mobi pdf]
Dodał:  nicollubin
Data: 15-04-2019
Rozmiar: 18.30 MB
Seed: 25
Peer: 6
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  E-Booki

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 43
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-16 19:33:38

OPIS:Piotr Zychowicz
Żydzi 2. Opowieści niepoprawne politycznie
kategoria Historia
[ebook PL]
format [epub mobi pdf]Kontynuacja bestselleru Żydzi z cyklu Opowieści niepoprawnych politycznie. Piotr Zychowicz i jego rozmówcy poruszają w tej książce niemal wszystkie tematy, które wypłynęły podczas ostatniej wielkiej żydowskiej-polskiej kłótni. Z jednej strony – żydowska policja w gettach, Judenraty, obozowe Sonderkommanda i żydokomuna. Z drugiej – działalność granatowej policji, polskie donosy, zabójstwa i antysemityzm oraz trudny problem stosunku polskiego podziemia do Holokaustu i Żydów.

Jest też w "Żydach 2" garść tematów współcześniejszych, jak konflikty Izraela z sąsiadami, barwne akcje służb specjalnych tego państwa, działalność lobby żydowskiego w USA, a nawet wojny izraelskich kibiców piłkarskich, przy których nasi kibole wydają się pluszowymi misiami.

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania, Lech066
 
Komentarze