Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Dead Dozen *2018* [v1 2 3b] [x64] [ENG] [EXE]
Dodał:  vnkpyzwi
Data: 06-03-2019
Rozmiar: 2.58 GB
Seed: 0
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Gry PC

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: ---
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-03-06 23:01:15

OPIS:


Wydanie: 07.03.2018 (beta v1.2.3)
Gatunek: Akcja/sieciowe pojedynki PvP
Wydawca: Fntastic

Dead Dozen to opracowana z myślą o PC Windows asymetryczna sieciowa gra akcji. Akcja Dead Dozen toczy się w 1993 roku, we wnętrzu porzuconej sowieckiej placówki badawczej gdzieś na Syberii. W to miejsce trafia dwunastu ludzi, którzy zostają zmuszeni do walki o przeżycie i zmierzenia się z ghulami. Jak na grę multiplayer przystało, Dead Dozen nie oferuje rozbudowanej warstwy fabularnej - pełni ona jedynie rolę pretekstu do zabawy.
Gra nastawiona jest na sieciowe pojedynki PvP. Podczas zabawy wydarzenia obserwujemy z oczu bohatera. Na początku meczu jedna osoba zostaje zmieniona w ghula. Od tego momentu jej zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich ludzi. Możliwe jest ich zabicie i zjedzenie, ale bardziej przydatne często okazuje się ich zainfekowanie, co sprawia, że sami stają się nieumarłymi bestiami i przechodzą na stronę swojego oprawcy. Natomiast ludzie podczas rozgrywki muszą bronić się przed ghulami i wygrywają, jeśli uda im się wyeliminować wszystkie potwory. Wydane na platformę PC Windows Dead Dozen jest tzw. asymetryczną grą multiplayer, co oznacza, że obie strony konfliktu są diametralnie odmienne. Ghule są trudne do zabicia, szybsze i silniejsze. Natomiast ludzie są słabsi i mniej wytrzymali, ale jednocześnie lepiej uzbrojeni, dzięki dostępowi do szerokiego arsenału broni palnej. Są również w stanie budować barykady, a mecze rozpoczynają z dużą przewagą liczebną.


Procesor: Intel Core i5 @ 3.6Ghz /AMD FX 3.6GHz
Pamiec RAM: 8GB;
HDD: 8GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: GeForce GTX 770 / Radeon R9 290X lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (64-Bit).

1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "Dead.Dozen.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania,
 
Komentarze