Witaj Go¶ciu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jeste¶ zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by siê zarejestrowaæ. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dziêki niej zyskasz możliwo¶æ pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Mróz Remigiusz - Joanna Chyłka - 09 - Umorzenie [Audiobook PL]
Dodał:  vnkpyzwi
Data: 16-03-2019
Rozmiar: 894.74 MB
Seed: 3
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj siê aby pobraæ


Kategoria:  Audio-Booki

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 43
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-19 11:29:36

OPIS:Lektor: Krzysztof Gosztyła

Rozmiar: 891 MB
Czas: 10:48 h
Bitrate: 192 kbps
Format: MP3


Idealna rodzina. Szczê¶liwe małżeństwo, kochaj±ca żona i oddany m±ż, dla którego dwójka dzieci jest całym ¶wiatem. Wydawało siê, że nic nie zakłóci idylli, któr± cieszyli siê Skalscy. Do czasu. Pewnej nocy s±siedzi słysz± krzyki dochodz±ce z domu, a kiedy policjanci zjawiaj± siê na miejscu, odnajduj± bestialsko zamordowanych matkê z dzieæmi. Jedyny trop wiedzie do głowy rodziny, mimo że mêżczyzna nigdy nie podniósł rêki na bliskich.

Dlaczego zabił? Co takiego sprawiło, że z idealnego mêża zmienił siê w potwora?

Joanna Chyłka ma ¶wiadomo¶æ, że ze wzglêdu na stan zdrowia, każda sprawa może okazaæ siê t± ostatni±. Decyduje siê broniæ oskarżonego, mimo że ten od razu przyznaje siê do popełnienia okrutnej zbrodni. Sprawa wydaje siê z góry przegrana, gdyby nie jeden, istotny fakt - sprawca ma żelazne alibi, które przeczy jego winie. Sam jednak twierdzi, że zostało ono sfabrykowane.

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziêkowania,
 
Komentarze