Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Reg Organizer 8 26 [PL] [FULL] [HIRANIA]
Dodał:  hirania
Data: 12-02-2019
Rozmiar: 14.86 MB
Seed: 2
Peer: 1
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Windows

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 92
Liczba komentarzy: 3
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-10 22:31:39

OPIS:

Reg Organizer to rozbudowany program do zarządzania rejestrem systemowym. Aplikacja oferuje bogatą ilość dostępnych funkcji i narzędzi przeznaczonych do modyfikowania, oczyszczania i naprawiania całego rejestru i systemu operacyjnego.

Przy użyciu programu zwiększymy wydajność komputera oraz zlikwidujemy wszelkie błędy techniczne w systemie operacyjnym. Reg Organizer pozwala na modyfikowanie dowolnego pliku rejestru (.Reg) i wyświetlanie jego całej zawartości bezpośrednio z poziomu Eksploratora Windows. Ponadto narzędzie posiada wbudowany deinstalator aplikacji, za pomocą którego usuniemy wszystkie zbędne programy z systemu Windows.

Reg Organizer został wyposażony w wygodny w obsłudze edytor do przeglądania i modyfikowania rejestru, a także do zarządzania poszczególnymi wpisami i kluczami. Oprócz tego posiada nowoczesny mechanizm oczyszczający rejestr ze zbędnych i uszkodzonych wpisów oraz usuwający nieużywane biblioteki DLL, rozszerzenia i inne elementy, które pozostały po odinstalowanych aplikacjach.

Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany moduł do defragmentowania i kompresowania całego rejestru systemowego, który zwiększa wydajność komputera i przyśpiesza uruchamianie systemu operacyjnego. Reg Organizer posiada również możliwość uzyskania niezbędnych INFOrmacji o każdym dowolnym kluczu lub wpisie znajdującym się w rejestrze, a także monitorowanie wszelkich zachodzących w nich zmian.

inf:
Nie aktualizować
haslo moj nick

producent:
ChemTable Software
http://chemtable.com

Windows:7/8.1/10<<<-testowane

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania, adrian20031978, Go??, Cezz_58
Komentarze
03/03/2019 08.57.41
Cezz_58
Dzięki Hiro !

Działa,pracuje i robi co należy.

Owocnej pracy.
16/02/2019 23.39.13
hirania
pozdro teyla
16/02/2019 23.14.02
Teyla
podziękowania Hirku

serdecznie pozdrawiam