Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Sekiro: Shadows Die Twice *2019* [x64] [MULTI-PL] [EXE]
Dodał:  vnkpyzwi
Data: 06-05-2019
Rozmiar: 14.79 GB
Seed: 3
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Gry PC

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 8
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-06 16:57:39

OPIS:


Wydanie: 22 Marca 2019
Gatunek:  Akcji , TPP,  elementy RPG,  dark souls like
Producent: FromSoftware
Wydawca: Activision Blizzard
Tabletka: build-in (CODEX)

Wybór języka w menu gry.


Sekiro: Shadows Die Twice to przygodowa gra akcji TPP, której ważną część stanowią elementy skradankowe. Tytuł opracowało japońskie studio FromSoftware, a na czele produkcji stał legendarny projektant Hidetaka Miyazaki, który pełnił tę samą rolę przy tworzeniu Dark Souls, Bloodborne i Dark Souls III. Sekiro wykazuje sporo podobieństw do gier z gatunku potocznie nazywanego ,,soulsborne", aczkolwiek oferuje także nowe lub zmienione mechaniki, które mają znaczący wpływ na rekomendowany styl rozgrywki.
Akcja gry osadzona została w alternatywnej wersji XV-wiecznej Japonii, gdzie elementy historyczne wymieszane są z fantastycznymi. Wcielamy się w wojownika - tytułowego Sekiro, czyli ,,jednorękiego wilka" - którego zadaniem jest uratowanie swojego pana, będącego młodym spadkobiercą antycznej linii krwi. Przy okazji próbujemy zemścić się na porywaczach, którzy odcięli protagoniście rękę i zostawili go na śmierć. Sekiro zostaje jednak uratowany, a jego kończynę zastępuje mechaniczna proteza. Nie jest to jedyna nadnaturalna zmiana, jaka zaszła w jego ciele. Został on również pozbawiony możliwości poniesienia śmierci.
Cechą wyróżniającą Sekiro: Shadows Die Twice na tle poprzednich produkcji FromSoftware jest obecność pełnoprawnych scenek przerywnikowych włączających się w najważniejszych momentach fabuły. Bohater może także odbywać dłuższe rozmowy z napotykanymi postaciami niezależnymi, a nawet wybierać różne opcje dialogowe. Przebieg głównej fabuły jest odgórnie narzucony, ale wymusza ona w kilku miejscach podjęcie ważnych decyzji, co ostatecznie przekłada się na odblokowanie jednego z aż czterech różnych zakończeń.
Podczas zabawy gracz spędza wiele czasu, przekradając się za plecami strażników oraz wykańczając wrogów z zaskoczenia. Regularnie zmuszany jest również do bezpośrednich konfrontacji, podczas których wykorzystuje rozbudowany, zręcznościowy system czerpiący z wcześniejszych dokonań studia - serii Dark Souls oraz Bloodborne. System walki w Sekiro wyróżnia się tym, że kładzie szczególny nacisk na odbijanie (parowanie) ciosów wroga. Poprawnie sparowany cios osłabia stopniowo posturę przeciwnika; po przełamaniu postury wroga możemy zadać mu potężny cios, który od razu go zabije lub poważnie osłabi. Gra wymusza wykazywanie się dużym refleksem, a także bezbłędne odczytywanie zachowań przeciwników i odpowiednie reagowanie na ich ataki. Jest to szczególnie istotne w przypadku ataków niemożliwych do zablokowania. Bohater musi zamiast odbicia ciosu zdecydować się wtedy np. na uskok czy specjalną kontrę.


Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHz
Pamiec RAM: 8GB;
HDD: 25 GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: GeForce GTX 970 / Radeon RX 570 lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (x64).


Na czas instalacji wyłącz antywirus lub dodaj do wyjątku w programie antywirusowym!
1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "Sekiro.Shadows.Die.Twice.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania,
 
Komentarze