Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Anders de la Motte - Geim czyta Lukasz Garlickii [audiobook PL]
Dodał:  vnkpyzwi
Data: 23-03-2019
Rozmiar: 271.96 MB
Seed: 4
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Audio-Booki

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 19
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-03-23 04:12:28

OPIS:Geim
Długość:9 godzin 53 minuty
Autor:Anders de la Motte
Czyta:Łukasz Garlicki
Kategoria:Kryminały
Typ:Audiobook - mp3Gra w Alternatywną Rzeczywistość. Henrik HP Pettersson znajduje telefon komórkowy, który zachęca go do wzięcia udziału w grze. Przechodzi test próbny i... już jest w środku. o wykonaniu testu próbnego HP otrzymuje szereg fascynujących i niebezpiecznych zadań, które są filmowane, a następnie publikowane na liście rankingowej, ocenianej przez społeczność w sieci. Napięcie w grze rośnie, nagrody są coraz cenniejsze, a fani wystawiają mu świetne noty. . < Pettersson zostaje gwiazdą w sieci. p>
Inspektor Rebecca Normén jest jego przeciwieństwem. Kontroluje swoje życie w każdym szczególe i szybko pnie się po szczeblach kariery. Wszystko układałoby się idealnie, gdyby nie anonimowe, niepokojące liściki, które znajduje w swojej szafce. Ktokolwiek je pisze, wie o jej przeszłości więcej, niż powinien. Dlaczego? Czy ktoś się z nią bawi?
Podczas gdy gra stopniowo wkracza w życie HP i Rebecki, ich światy nieuchronnie się łączą. Pochłonięty kolejnymi zadaniami HP zaczyna zdawać sobie sprawę, że gra niesie za sobą śmiertelne niebezpieczeństwo...
Kto stoi za tajemniczą rozgrywką?
Anders de la Motte - były oficer policji, a do niedawna dyrektor ds. bezpieczeństwa w jednej z największych na świecie firm IT. Obecnie pracuje jako konsultant ds. bezpieczeństwa międzynarodowego. Jednocześnie jest najbardziej ekscytującym i nowatorskim autorem nowego pokolenia pisarzy kryminalnych w Szwecji. [geim] to jego debiutancka książka.

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania,
 
Komentarze