Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: OSZIBARACK - TELE-LA-LA (2010) [DVD5] [FALLEN ANGEL]
Dodał:  Fallen_Angel
Data: 29-11-2017
Rozmiar: 3.83 GB
Seed: 0
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Koncerty

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 7
Liczba komentarzy: 1
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-29 21:04:02

OPIS:

...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...Są na świecie płyty, o których nie śniło się młodym klerykom...Oszibarack to jedna z rodzimych formacji, które nie tylko grają na europejskim poziomie, ale też trzymają się światowych standardów wydawniczych.Wrocławska ekipa wzbudza zainteresowanie już samą okładką, pełną świetnych ilustracji Marcina Karolewskiego. Zawartość jest natomiast jeszcze ciekawsza.
„Tele La La” to coś pomiędzy zbiorem teledysków i koncertem live. Prezentację otwiera bardzo oszczędny, utrzymany w klimacie noir obraz do kompozycji „Anchor Up”. Przedstawia właściwie tylko twarze muzyków z zespołu i podpisy twórców całego DVD, jednak ma coś w sobie. Kolejne ścieżki odkrywają przed nami prostą dosyć scenografię - scenę, na niej zespół w tle zaś ekrany. Początkowo to wystarcza. Zwłaszcza, że przy piosence „Piece Of Work” utrzymany w stylowych monochromatycznych barwach wizual obejmuje przede wszystkim słowa wyświetlane już nie tylko w tle, ale i na ciałach występujących. Kto jednak myśli, że zmiany kolorystyki to wszystko, na co stać ekipę Agima i Patricii, jest w błędzie. Minimalizm jest w cenie, niemniej wokalistka chętnie sięga po rekwizyty. Pokazuje się w masce drapieżnego kocura („Motocross”, czy też - podobnie jak jeszcze kilkanaście miesięcy temu na swych występach robił to Peter Gabriel - przemieszcza się po scenie w nadmuchiwanej przezroczystej kuli („Liquid Song”. Raz zamiast artystki na ekranie pojawiają się same jej usta, innym razem cała ekipa Oszibarack ginie wśród białych kul („Toss your lasso”. Choć układ piosenek odbiega nieco od tego znanego z „Plim Plam Plum” nie staje się przez to mniej spójny, wręcz przeciwnie. Wideoklipy podkreślają koncepcję całego albumu. Choć mamy tu do czynienia z zamkniętą całością możliwą do oglądania jako jeden zwarty film (którego scenarzystą i reżyserem jest Bartosz Blashke), każda ścieżka z osobna może być postrzegana jako wyjątkowy teledysk. Obraz nie odwraca uwagi od muzyki, pozwala ją lepiej odbierać, skoncentrować się na innych aspektach kompozycji. Najciekawsze w całym wydawnictwie jest bowiem to, że piosenki zostały nagrane na nowo, brzmią nieco dynamiczniej, a oprócz podstawowego składu zespołu na scenie pojawiają się biorący udział w sesji nagraniowej trębacze. Żywe brzmienia i stylowa elektronika świetnie się dopełniają. Dodane zaś na limitowanej edycji remiksy (wcześniej publikowane w Internecie oraz na singlu) pozwalają spojrzeć na muzykę wrocławskiego zespołu pod jeszcze innym kątem. Na rekomendację szczególnie zasługuje kompozycja Igora Pudło, ze znanego poza Dolnym Śląskiem i granicami Polski Skalpela.
A gdyby ktoś zapomniał jak brzmią oryginały, lub też nie znał ich wcześniej - pomaga w tym dodana do całości oryginalna płyta „Plim Plum Plam”. Dlatego warto zainwestować limitowaną w edycję specjalną. Podstawowa zawiera wyłącznie krążek DVD.
(Dominika Węcławek)

1. Anchor Up
2. Point Blank
3. A Piece Of Work
4. Surfin Safari
5. Motocross
6. Molly
7. Toss Your Lasso
8. Twitter
9. Liquid Song
10. Stop Calling Me Skinny
11. I Don’t Want Nothing More
12. Polinkahttps://www.youtube.com/watch?v=5Ac_xt8ReNsPOBRAŁEŚ I SIĘ CIESZYSZ ??? POZWÓL WIĘC POBRAĆ INNYM, NIECH TEŻ SIĘ CIESZĄ
!!!INITIAL SEEDING. SEED 14:30-23:00.
POLECAM!!!

START JUTRO PO PRACY...

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania, roarrr
 


Podobne pliki
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze
11/10/2018 20.44.15
roarrr
A few people are stuck on 97%. Help!