Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: JUDAS PRIEST - STAINED CLASS (1978/2011) [WMA] [FALLEN ANGEL]
Dodał:  Fallen_Angel
Data: 04-04-2018
Rozmiar: 397.36 MB
Seed: 0
Peer: 9
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Muzyka Zagraniczna

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 12
Liczba komentarzy: 2
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-12 19:12:58

OPIS:

...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...Są na świecie płyty, o których nie śniło się młodym klerykom..."Stained Class" został wydany zaledwie dziesięć miesięcy po poprzednim albumie, "Sin After Sin", a stanowi kolejny wielki krok w rozwoju grupy. Krok zdecydowanie w kierunku szybszego, mocniejszego grania. To zresztą prawdopodobnie pierwszy album w historii, na którym zdecydowana większość utworów to stricte heavy metalowe granie. Mamy tutaj do czynienia głównie z rozpędzonymi, ostrymi kawałkami, którym jednak nie sposób odmówić melodyjności ("Exciter", "White Heat, Red Hot", "Stained Class", "Invader", "Saints in Hell", "Savage"). Muzycy nie rezygnują tu jednak całkiem z różnorodności, która cechowała ich poprzednie wydawnictwa. Na tle całości wyróżniają się trzy kompozycje. Pierwsza z nich to "Better By You, Better Than Me" - kolejny po "Diamonds and Rust" cover na płycie Judasów, tym razem z repertuaru mało znanej grupy hard rockowej Spooky Tooth. Podobnie jak poprzednio cięższy od oryginału, ale zachowujący chwytliwą melodię. Rezultat jest naprawdę powalający, a refren to prawdziwe mistrzostwo.

Największym arcydziełem na "Stained Class" jest jednak "Beyond the Realms of Death". Zaczyna się balladowo, z gitarą akustyczną i piękną linią wokalną Halforda, jednak już po minucie następuje ciężkie, riffowe przełamanie. Przez cały utwór łagodne fragmenty przeplatają się z mocniejszym graniem. Pomijając wspaniałą melodię, kompozycja wyróżnia się także dwiema długimi, przepięknymi solówkami gitarowymi. Genialny utwór, prawdopodobnie mój ulubiony z całej dyskografii Judas Priest. Warto zwrócić uwagę jeszcze na finałowy "Heroes End". To najcięższy i najwolniejszy fragment longplaya, charakteryzujący się wieloma zmianami motywów - to jedyna pozostałość po prog rockowych naleciałościach poprzednich albumów grupy.

Chociaż ciężko wskazać na "Stained Class" jakieś słabsze momenty, całość nie robi na mnie tak dobrego wrażenia, jak "Sad Wings of Destiny" i "Sin After Sin". Zbyt wielka przepaść dzieli np. "Beyond the Realms of Death", a kawałki w rodzaju "Exciter" czy "Invader". Co nie zmienia faktu, że jest to solidna porcja ciężkiego grania, zasługująca na wysoką ocenę.

Paweł Pałasz1. Exciter   5:30
Written By – Tipton, Halford
2. White Heat, Red Hot   4:30
Written By – Tipton
3. Better By You, Better Than Me   3:22
Producer – James Guthrie
Written By – G. Wright
4. Stained Class   5:20
Written By – Tipton, Halford
5. Invader   4:00
Written By – Tipton, Hill, Halford
6. Saints In Hell   5:30
Written By – Tipton, Downing, Halford
7. Savage   3:26
Written By – Downing, Halford
8. Beyond The Realms Of Death   6:55
Written By – Binks, Halford
9. Heroes End   5:05
Written By – Tipton

Bonus Tracks:
10. The Fire Burns Below   6:58
Written By – Tipton, Halford
11. Better By You, Better Than Me (Live)   3:41
Written By – G. WrightThe studio bonus track FIRE BURNS BELOW was recorded during the earlier years of our career.
BETTER BY YOU, BETTER THAN ME was recorded during one of our many world tours.https://www.youtube.com/watch?v=MeKuH114EiA


POZWÓL POBRAĆ INNYM, NIE BĄDŹ ŚWINIĄ!!!INITIAL SEEDING. SEED 14:30-23:00.
POLECAM!!!

START WIECZOREM...

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania, MARUS111
 
Komentarze
12/04/2018 19.12.28
Fallen_Angel
Pewnie wszyscy, którzy pobrali spierdolili...
08/04/2018 18.27.59
mdkoncept
Dlaczego pobieranie stoi na 77,3%?