Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Rzeka śmierci River of Death (1989)[DVDRip XviD] [Lektor PL] [joanna668]
Dodał:  vnkpyzwi
Data: 26-03-2019
Rozmiar: 1.32 GB
Seed: 3
Peer: 3
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Filmy DivX/XviD
Gatunek: Przygodowy
Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 20
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-03-26 18:28:41

OPIS:reżyseria: Steve Carver
scenariusz: Andrew Deutsch Edward Simpson
gatunekrzygodowy Sensacyjny
produkcja:USA
premiera:29 września 1989 (świat)Rok 1965, Amazonia. Poszukiwacz przygód i przewodnik John Hamilton zgadza się poprowadzić w głąb dżungli ekspedycję złożoną z doktora Blakesleya i jego córki Anny. Lekarz chce dotrzeć do indiańskiego plemienia żyjącego w pobliżu tajemniczego Zaginionego Miasta. Jego członkowie zapadają na dziwną, śmiertelną chorobę. Dotarłszy na miejsce, Blakesley pobiera od chorych próbki krwi, by je poddać dokładnym analizom laboratoryjnym. Niestety, plemię kanibali, pod wodzą uzbrojonego białego mężczyzny, napada na przewodnika i jego "podopiecznych". Doktor zostaje zastrzelony. Uciekający przed dziką hordą Hamilton bezradnie patrzy, jak Indianie uprowadzają Annę. Poprzysięga sobie, że po nią wróci.
Wydostawszy się cudem z zielonego piekła, wraca do miasteczka Romano na skraju dżungli i prosi przedstawiciela miejscowych władz, pułkownika Ricardo Diaza, o zezwolenie na zorganizowanie kolejnej wyprawy. Diaz usiłuje go przekonać, że tajemnicze Zaginione Miasto nie istnieje, jest tylko mitem. Hamilton nie daje się zwieść: już raz prawie tam dotarł. Wie, że nazistowska wioska w dżungli, mekka zbrodniarzy wojennych, jest aż nadto realna. Zwraca się do niejakiego Hillera, najemnika, z propozycją wspólnej wyprawy. Hiller początkowo odmawia, później jednak sam podsuwa Hamiltonowi bogatego klienta, milionera Karla Bergena, prywatnie - jak twierdzi - antropologa amatora. W rzeczywistości to dawny hitlerowski oficer Heinrich Spaatz, który szuka zemsty na doktorze Wolfgangu Manteuffelu, rządzącym teraz Zaginionym Miastem. Na trop szalonego doktora wpada także Dalia i Pare, dwoje wysłanników izraelskiej organizacji ścigającej faszystowskich zbrodniarzy. Przyłączają się do ekspedycji, nie wzbudzając niczyich podejrzeń.L.Q. Jones jako: Hiller
Robert Vaughn Wolfgang Manteuffel
Donald Pleasence Heinrich Spaatz
Herbert Lom Pułkownik Ricardo Diaz
Rufus Swart Pare
Gordon Mulholland Fanjul
Lindsey Reardon KellnerFormat            : AVI at 1 958 kb/s
Length            : 1.32 GiB for 1 h 36 min 50 s 88 ms

Video #0          : MPEG-4 Visual at 1 820 kb/s
Aspect            : 704 x 528 (1.333) at 25.000 fps

Audio #0          : MPEG Audio at 128 kb/s
INFOs             : 2 channels, 48.0 kHz

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania,
 


Podobne pliki
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze