Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


Torrent: JAREMA STĘPOWSKI - KSIĘŻYC FRAJER (1968/2001) [WMA] [FALLEN ANGEL]
Dodał:  Fallen_Angel
Data: 13-02-2018
Rozmiar: 300.26 MB
Seed: 0
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Muzyka Polska

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 20
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-13 16:41:52

OPIS:

...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...Są na świecie płyty, o których nie śniło się młodym klerykom...Jarema Stępowski był polskim aktorem filmowym, teatralnym i estradowym, piosenkarzem, a także pedagogiem. Występował w Kabarecie Starszych Panów. Zmarł w 2001 roku, został pochowany na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie.

Jarema Stępowski urodził się 15 stycznia 1925 roku w Warszawie. W 1947 roku rozpoczął studia w Szkole Teatralnej w Warszawie, jednak po dwóch latach przerwał studia i wyjechał do Teatru w Świdnicy.

Jarema Stępowski znany jest przede wszystkim jako artysta, dla którego najważniejsza była estrada. Stworzył wiele piosenek, nawiązujących tematycznie i językowo do folkloru warszawskiego. W takich utworach, jak 'Księżyc frajer', czy 'Taksówkarz warszawski' stworzył charakterystyczną stylizację warszawskiego folkloru.

Jarema Stępowski wystąpił w ponad 20 filmach, między innymi w: 'Nikodem Dyzma', 'Ostrożnie, Yeti!', 'Upał', 'Awantura o Basię'. W znanym polskim serialu 'Wojna domowa' wcielił się charakterystyczną postać mężczyzny, zbierającego suchy chleb dla konia.

Występował na deskach teatrów w całej Polsce. Współpracował między innymi z: Teatrem im. Węgierki w Białymstoku, Teatrem Nowym w Warszawie, Teatrem Satyryków w Łodzi, Teatrem Komedia w Warszawie, Teatrem Ludowym w Warszawie.

Jarema Stępowski zmarł 11 stycznia 2001 roku w Warszawie. Został pochowany na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie.Księżyc Frajer
Gdzie Ta Harmoszka
Mariensztat Polkę Gra
Feluś! Kankana!
Herbowa Zwierzyna
A Jak Zjeść To I Wypić
Statek Do Młocin
Kto Na Pragie
Milionerzy
Cyrk Na Ordynackiej
Zielona Warszawa

Piosenki dodatkowe:
Z ekspresiakiem w kieszeni
Na zielonych Bielanach
Beztroski chłopak
Gdyby nie piwohttps://www.youtube.com/watch?v=C-xuwHwrFX0


POBRAŁEŚ I SIĘ CIESZYSZ ??? POZWÓL WIĘC POBRAĆ INNYM, NIECH TEŻ SIĘ CIESZĄ
!!!INITIAL SEEDING. SEED 14:30-23:00.
POLECAM!!!

START WIECZOREM!!!

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania,
 


Podobne pliki
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze