Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Szymon Hołownia - Jak zostać świętym Lekcje fryzjera, surfera i emerytowanego gangstera czyta autor [audiobook PL]
Dodał: 
Data: 28-01-2019
Rozmiar: 176.87 MB
Seed: 8
Peer: 6
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Audio-Booki

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 11
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-01-28 22:56:05

OPIS:


Szymon Hołownia
Jak zostać świętym Lekcje fryzjera, surfera i emerytowanego gangstera
Kategoria: Rozwój osobisty
czyta autor
[audiobook PL]
Data wydania: 2017-10-27
Czas trwania: 2H 8MAK ZOSTAĆ ŚWIĘTYM? Lekcje fryzjera, surfera i emerytowanego gangstera Jeśli chcesz być świętym... Nie módl się tyle co św. Faustyna Nie rozbieraj się do naga na rynku jak św. Franciszek Nie pisz tylu listów co św. Ignacy To nie jest TWOJA droga. Jak zatem zostać świętym? W tym nagraniu usłyszysz o ludziach, którzy na wiele sposobów pokazali JAK realizować błogosławieństwa w życiu codziennym, zmagać się ze swoimi słabościami, i żyjąc w 100% na ziemi - w 100% być gotowym na niebo. A jeśli wciąż zastanawiasz się CO masz robić, aby być świętym - Świeci także dadzą Ci odpowiedź, choć pewnie zupełnie inną, niż się spodziewałeś... Sprawdź, jaką lekcje o Twojej drodze do nieba otrzymasz od amerykańskiego fryzjera, surfera pasjonaty i emerytowanego gangstera.

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania,
 


Podobne pliki
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze