Witaj Go¶ciu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jeste¶ zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwo¶ć pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Katarzyna Bonda - Czerwony Paj±k (2018) czyta Agata Kulesza [audiobook PL]
Dodał:  nicollubin
Data: 08-06-2018
Rozmiar: 1.31 GB
Seed: 4
Peer: 1
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Audio-Booki

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 74
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-06-08 10:21:15

OPIS:Czerwony Paj±k
Długo¶ć:24 godziny 12 minut
Autor:Katarzyna Bonda
Czyta:Agata Kulesza
Kategoria:Kryminały
Z cyklu:Cztery żywioły Saszy Załuskiej
Typ:Audiobook - mp3
premiera 23 maja 2018Czwarta czę¶ć serii z Sasz± Załusk±

Córka Saszy Załuskiej zostaje uprowadzona przez nieznanych sprawców i mimo wzmożonych wysiłków policji nie udaje się jej odnaleĽć. Prywatne ¶ledztwo Saszy wykazuje, że porwanie dziewczynki jest powi±zane z zagadkowym samobójstwem byłego oficera wywiadu, pseudonim Dziadek, niegdy¶ przełożonego Załuskiej. To w jego posiadaniu znajdowało się archiwum kompromituj±ce najważniejszych polskich polityków. Teraz jednak dokumenty zniknęły. W ich poszukiwaniach bior± udział wszystkie zainteresowane strony – zarówno mafiosi, jak i politycy oraz służby specjalne – a komu¶ niezwykle zależy na tym, żeby to wła¶nie Sasza je odnalazła. Porywacze wiedz±, że aby ocalić życie córki, Załuska zgodzi się na wszystko.
W starej torpedowni w Gdyni nurek znajduje zwłoki kobiety. Jeszcze zanim badanie DNA potwierdzi tożsamo¶ć ofiary, komendant Robert Duchnowski rozpoznaje ciało…


DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania,
 
Komentarze