Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Resident Evil Code: Veronica X HD [RF] [ENG]
Dodał: 
Data: 25-03-2017
Rozmiar: 2.63 GB
Seed: 0
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  PS2/PS3/PS4/PSP/PS VITA

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 20
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-01-26 09:31:00

OPIS:

Gatunek: Akcji, TPP, survival horror, zombie, reedycjeremastery, Resident Evil.

Odświeżona wersja Resident Evil: Code Veronica X wydanego pierwotnie w 2000 roku. Wersja z dopiskiem HD różni się od swojego pierwowzoru przede wszystkim nową, lepszą oprawą graficzną. Program zawiera także garść Trofeów (wersja na PlayStation 3) i Osiągnięć (wersja na Xboksa 360) do odblokowania w trakcie rozgrywki.

Główny wątek gry skupia się na Claire Redfield, która próbuje uciec z wyspy Rockfort należącej do korporacji Umbrella. Równocześnie na wyspie rozprzestrzenił się ten sam wirus, który niegdyś spowodował dramat w Raccoon City. Na swojej drodze spotykamy także brata Claire  Chrisa Redfielda, którym także możemy w pewnym momencie sterować.

Trzon rozgrywki pozostał niezmieniony. Identycznie jak wcześniej, akcję gry podziwiamy z perspektywy trzeciej osoby. Poruszamy się po trójwymiarowych lokacjach takich jak więzienia, laboratoria czy imponujące rezydencje. Bohaterka jest zmuszona walczyć z zombie wykorzystując do tego szeroki arsenał broni. Równocześnie do rozwiązania przygotowano szereg nieskomplikowanych zagadek wymagających od nas szukania i kolekcjonowania przedmiotów czy łamania kodów w elektrycznych zamkach.

Pod względem oprawy wizualnej Code Veronica X odnotowała ogromny skok w porównaniu z wersją z PlayStation 2. Lokacje prezentują się teraz wyraźnie ładniej, tak samo jak modele postaci. Rozdzielczość została podbita do standardu HD. Znacznie lepiej wyglądają też efekty specjalne.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.6 / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania, Go??
Komentarze