Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Pathologic 2 - Remake - Supporter Bundle *2019* - V1 4 25127 [+Bonus Content] [MULTi2-ENG] [GOG] [EXE]
Dodał:  vnkpyzwi
Data: 11-07-2019
Rozmiar: 14.97 GB
Seed: 0
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Gry PC

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 1
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-11 19:49:42

OPIS:Wydanie GOG: Czerwiec 2019
Premiera Gry: 23 Maja 2019 - 18 Czerwca 2019 (GOG Patch6)
Gatunek: Przygodowe, FPP, Horror, Elementy RPG, Survival, Crowdfunding, Reedycje/Remastery/Remaki, Indie, Epizodyczne, Przygodowe Gry Akcji
Producent: Ice-Pick Lodge
Wydawca: tinyBuild Games

Dostępne Języki: Angielski, Rosyjski
Zawartość Dodatkowa:

- Pathologic 2 - Artbook
- Pathologic 2 - Original Soundtrack
Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.4.25127 + Bonus Content
Remake wydanej pierwotnie w 2005 roku przygodowej gry akcji, zrealizowanej w konwencji horroru. Za jego stworzenie odpowiadają twórcy oryginału z rosyjskiego studia Ice-Pick Lodge, znanego m.in. z takich tytułów, jak Tension (aka: The Void), Cargo! Quest for Gravity czy Knock-Knock. Dzięki wsparciu użytkowników platformy finansowania społecznościowego Kickstarter, twórcy postanowili odświeżyć swój hit sprzed lat, realizując go zgodnie z pierwotną wizją, która uległa modyfikacji ze względu na ograniczenia techniczne i finansowe. Nowa wersja gry trafiła w ręce użytkowników komputerów PC/Mac oraz konsol ósmej generacji.

Akcja tytułu przenosi nas do niewielkiego miasteczka, którego mieszkańcy za sprawą niewidzialnego przeciwnika zaczynają umierać w wyniku tajemniczej zarazy, zwanej sand plague. Wirus rozprzestrzenia się w szybkim tempie, wywierając wpływ na układ nerwowy oraz krwionośny i nieodwracalnie paraliżując ciało oraz umysł. Aby stawić czoła epidemii, lokalne władze wysyłają do miasteczka doświadczonego lekarza, inkwizytora oraz dowódcę wojskowego, mającego zniszczyć miasto w sytuacji, w której wszystkie inne środki zawiodą. Przypadkiem na miejscu pojawiają się jeszcze dwie inne osoby: obdarzona nadnaturalnymi zdolnościami dziewczyna Karla oraz utalentowany chirurg-amator, poszukujący w mieście rodzinnego dziedzictwa. Zgodnie z szacunkami, na powstrzymanie zarazy i pokonanie tajemniczego wroga mamy jedynie 12 dni.

Podobnie jak w oryginalnej wersji gry, rozgrywka przedstawiona została z perspektywy trzech wspomnianych osób: lekarza (The Bachelor), mistyczki Karli (The Changeling) oraz chirurga (The Haruspex). Zabawa każdą z tych postaci przebiega nieco inaczej, zaś wszystkie trzy działają niezależnie od siebie, prowadząc własne śledztwo - co czasem okaże się nam zwyczajnie nie na rękę. Akcja przedstawiona została z perspektywy pierwszej osoby, a podczas gry możemy swobodnie przemieszczać się po terenie całego miasta. Każdego dnia otrzymamy nowe zadanie, w toku którego czeka nas eksploracja, rozmowy z napotkanymi postaciami niezależnymi, a niekiedy także walka. Naszym głównym przeciwnikiem jest jednak czas, gdyż niewykonanie zadania w wyznaczonym terminie oznaczać będzie śmierć kolejnych niewinnych osób. Dodatkowym utrudnieniem jest konieczność dbania o jedzenie, sen czy odpowiednio silny system immunologiczny, dzięki któremu oprzemy się zarazie.

Pathologic odznacza się mroczną i gęstą atmosferą, a podczas eksploracji miasteczka jesteśmy świadkami przerażających skutków, jakie na jego mieszkańcach wywołał tajemniczy wirus. W odróżnieniu od pierwowzoru, tym razem twórcy wykorzystali najnowszą generację popularnego silnika Unity, co w sposób oczywisty wpłynęło na jakość oprawy graficznej gry. Położono też spory nacisk na nowe zadania i wątki fabularne, lepsze zbalansowanie rozgrywki oraz AI postaci niezależnych, dzięki czemu ich zachowanie stało się bardziej realistyczne. Autorzy zadbali też o odpowiedni poziom lokalizacji, która była jedną z największych bolączek oryginału.Minimalne: Intel Core i3 / AMD Ryzen 5, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza, 25 GB HDD, Windows 7/8/101.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!
Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania,
 
Komentarze