Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Harlan Coben - Nie mów nikomu czyta Jan Peszek [audiobook PL]
Dodał:  nicollubin
Data: 18-04-2019
Rozmiar: 446.20 MB
Seed: 8
Peer: 2
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Audio-Booki

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 28
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-18 10:18:50

OPIS:Nie mów nikomu
Długość:10 godzin 9 minut
Autor:Harlan Coben
Czyta:Jan Peszek
Kategoria:Kryminały
Typ:Audiobook - mp3Najbardziej znana powieść Harlana Cobena, została zekranizowana w 2006 roku.

Strata żony zniszczyła życie doktora Davida Becka. Od ośmiu lat każdego dnia na nowo przeżywa horror, który zdarzył się pewnej sierpniowej nocy. Skrzące się jezioro. Blady księżyc. Przeszywający ciszę krzyk. Noc, w którą zniknęła jego żona. Ostatnia noc, kiedy widział ją żywą. Może się jednak okazać, że to wszystko było jednym wielkim kłamstwem, okrytym mroczną tajemnicą, która sięga daleko w przeszłość.

Od śmierci Elizabeth z rąk zabójcy minęło osiem lat, ale jej mąż nie potrafi o niej zapomnieć. Rzuca się w wir pracy, próbuje zabić wspomnienia. Niespodziewanie pocztą elektroniczną otrzymuje dowód, że jego żona nadal żyje. Jak to możliwe, skoro jej ciało zostało zidentyfikowane ponad wszelką wątpliwość? W mailu znajduje ostrzeżenie: nie mów nikomu…

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania,
 
Komentarze