Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Andrea Maria Schenkel - Dom na pustkowiu czyta Anna Komorowska i inni [audiobook PL]
Dodał:  vnkpyzwi
Data: 23-03-2019
Rozmiar: 280.08 MB
Seed: 4
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Audio-Booki

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 21
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-03-23 04:12:25

OPIS:Dom na pustkowiu
Długość:3 godziny 24 minuty
Autor:Andrea Maria Schenkel
Czyta:zespół lektorów
Kategoria:Kryminały
Typ:Audiobook - mp3Obsypany wieloma nagrodami kryminał od 2006 roku nieprzerwanie króluje na liście bestsellerów Spiegla.

Poza wsią mieszka zamożna, choć lekko zdziwaczała rodzina Dannerów. Jej członkowie nie są specjalnie lubiani we wsi. Mieszkający na pustkowiu nie budzą przyjaznych uczuć, choć nikt już nie pamięta, dlaczego. Uważani są za odludków i dziwaków. Sami Dannerowie nie usiłują zmienić tej opinii. Początkowo nikt z mieszkańców wsi nie zauważa, że członkowie rodziny przestali nagle się pojawiać na uroczystościach we wsi, a dzieci nie chodzą już do szkoły. Musi minąć sporo czasu, zanim mieszkańcy zaczną się interesować, co się stało w domu za wsią, dlaczego jego mieszkańcy zniknęli w tajemniczy sposób. W mrocznej, pełnej niedopowiedzeń atmosferze grozy słuchamy co za chwilę może się wydarzyć w sielskim krajobrazie uroczej miejscowości. Jak to się dzieje, że pod okiem zwyczajnych, uczciwych ludzi rozgrywają się tragedie i zbrodnie. Jak często zamykamy oczy dla świętego spokoju.

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania,
 


Podobne pliki
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze