Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: CleanMyPC 1 10 2 1999 (x32/x64)[PL] [Full] + Portable
Dodał:  vnkpyzwi
Data: 26-03-2019
Rozmiar: 93.50 MB
Seed: 9
Peer: 1
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Windows

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 23
Liczba komentarzy: 1
Ostatnia aktualizacja: 2019-03-26 18:26:44

OPIS:


Prawdopodobnie najlepszy program do do kompleksowej optymalizacji systemów Window 7/8/10. Z jego pomocą oczyścimy dysk ze zbędnych plików, usuniemy z rejestru zbędne wpisy czy odinstalujemy niepotrzebne aplikacje.

Niewątpliwą zaletą programu jest bardzo prosta obsługa i dostępność polskiej wersji językowej. Poszczególne opcje optymalizacji dostępne są z poziomu odpowiednich modułów, które dodatkowo zostały przez twórców opatrzone krótkimi OPISami INFOrmującymi o ich możliwościach. CleanMyPC z powodzeniem wykorzystywany może być przez początkujących użytkowników, które chciałyby w prosty i szybki sposób zwiększyć wydajność swojego komputera.

CleanMyPC wyposażony został w zestaw funkcji, z pomocą których możliwe jest wyszukanie, a następnie usunięcie z powierzchni dysku twardego wszystkich niepotrzebnych danych, a także oczyszczenie rejestru z błędnych wpisów, które mogą spowalniać pracę systemu Windows. W dalszej kolejności program dysponuje funkcją zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz z środowiskiem operacyjnym oraz oprogramowaniem zainstalowanym na komputerze.

Aplikacja oferuje ponadto opcje zarządzania rozszerzeniami dla przeglądarek, usuwania z dysku wszelakich danych o aktywności użytkownika w Internecie, a także trwałego niszczenia poufnych danych.

Program umożliwia usunięcie zbędnych aplikacji "uniwersalnych" ładowanych przy instalacji Win 10 oraz usuwa zapisane w systemie pozostałości po podłączeniu dysków zewnętrznych.

homepage: https://macpaw.com/cleanmypc

Screen: https://i.postimg.cc/Dftkn8NB/Screen.png

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania, losik
 
Komentarze
30/03/2019 09.07.55
losik
Dzięki