Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


WspółPraca
Poradnik
KAN


Torrent: Andrzej Sapkowski - Wiedźmin Szpony i kły [ebook PL] [epub mobi pdf]
Dodał:  nicollubin
Data: 05-12-2017
Rozmiar: 8.02 MB
Seed: 5
Peer: 1
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  E-Booki

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 83
Liczba komentarzy: 1
Ostatnia aktualizacja: 2017-12-05 14:49:49

OPIS:Andrzej Sapkowski przedstawia
Andrzej W. Sawicki, Przemysław Gul i inni...
Wiedźmin. Szpony i kły
kategoriafantastyka, fantasy, science fiction
[ebook PL]
format [epub mobi pdf]

premiera 8 listopada 2017No tak. Trzydzieści lat. Wiedźmin do wynajęcia za trzy tysiące orenów. Gdy pojawił się w Wyzimie, w karczmie „Pod Lisem” nie był młodzieniaszkiem. Pobielałe włosy, szrama na twarzy i ten charakterystyczny, paskudny uśmiech.

Zaczął od górnego C: trzech oprychów, potem strzyga i kolejne stwory – ludzkie bądź nieludzkie – niegodne żyć w świecie, który został nam dany.

A potem Biały Wilk poszedł własną drogą. Ciernistą, tak bym to ujął, ale cóż, każdy uczy się na błędach. Gdzieś w oddali łypie do mnie znacząco Hollywood, ale na razie cieszmy się tym, co wyłowiła z wiedźmińskiego konkursu „Nowa Fantastyka” i superNOWA: jedenaście opowieści zainspirowanych losami Geralta oraz jego przyjaciółek i kamratów.

Czytałem je z uwagą, nie ingerując. Są wśród uczestników konkursu na „trzydziestkę” wiedźmina ludzie bardzo utalentowani. Wkrótce stworzą własne światy bądź zanegują istniejące. Nie straćmy ich z oczu!

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania, Go??
Komentarze
05/12/2017 17.54.42
AdamGal
Dzięki)