Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Autodesk AutoCad 2019 1 2 (x86/x64) + Crack [CracksNow]
Dodał:  8fd415bf
Data: 06-02-2019
Rozmiar: 2.27 GB
Seed: 4
Peer: 3
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Windows

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 64
Liczba komentarzy: 1
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-18 20:16:37

OPIS:

OPIS
Oprogramowanie do projektowania i dokumentacji Autodesk AutoCAD 2019, wiodących na świecie narzędzi CAD 2D i 3D. Pozwoli ci to zaprojektować i ukształtować świat wokół ciebie, używając jego potężnych i elastycznych funkcji. Szybko dokumentuj, dziel się pomysłami i eksploruj pomysły bardziej intuicyjnie w 3D. Dzięki tysiącom dostępnych dodatków oprogramowanie AutoCAD zapewnia najwyższą elastyczność, dostosowaną do konkretnych potrzeb. Nadszedł czas, aby dalej projektować.
AutoCAD 2019 umożliwia tworzenie i eksplorowanie pomysłów, jak nigdy dotąd. To wszystko, czego potrzebujesz, aby tworzyć, wizualizować, dokumentować i dzielić się swoimi pomysłami. Od projektu koncepcyjnego poprzez kreślenie i szczegóły. Importuj szeroką gamę innych formatów, w tym SolidWorks, Pro / ENGINEER, CATIA, Rhino i NX. Widoki rysunku, wyświetlanie krawędzi i położenie są natychmiast aktualizowane po wprowadzeniu zmian technicznych.

Kreator projektu, szczegółów i konceptualnego projektu ponownie pokazuje drogę. AutoCAD 2019 napędza codzienne kreślenie do przodu dzięki funkcjom, które zwiększają szybkość i dokładność, jednocześnie oszczędzając czas. Skalowanie adnotacji i właściwości warstwy na rzutnię minimalizuje obejścia, a ulepszenia tekstu i tabeli oraz wielu liderów pomagają zapewnić niezrównany poziom estetyki i profesjonalizmu.

Dokument. Twórz projekty bardziej intuicyjnie, wydajniej i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.
Porozumieć się. Prezentuj i udostępniaj swoje projekty bardziej bezproblemowo, dokładniej i mocniej.
Badać. Teraz możesz przekształcać pomysły, niezależnie od ich kształtu i wielkości, w model CAD 3D, aby pomóc Ci w dalszym projektowaniu.
Dostosuj. Spraw, aby oprogramowanie AutoCAD działało dla Ciebie w sposób, który nigdy nie wydawał się możliwy.
Twórz wspaniałe projekty i ulepszaj współpracę
Udostępnij swoją pracę dzięki technologii TrustedDWG.
Pracuj na połączonych komputerach, w chmurze i rozwiązaniach mobilnych.
Pobierz aplikację mobilną AutoCAD 360 Pro, gdy subskrybujesz.

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania, mabemiga, wronskir6
 
Komentarze
10/02/2019 07.35.14
mabemiga
podziękować