Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Robert Galbraith - Zabójcza biel (2018) [ebook PL] [epub mobi pdf azw3]
Dodał:  8fd415bf
Data: 07-12-2018
Rozmiar: 10.53 MB
Seed: 0
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  E-Booki

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 21
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-12-07 16:12:37

OPIS:Robert Galbraith
Zabójcza biel
Cykl: Cormoran Strike (tom 4)
thriller/sensacja/kryminał
[ebook PL]
format [epub mobi pdf azw3]

premiera 28 listopada 2018


Prywatny detektyw Cormoran Strike i jego współpracowniczka Robin Ellacott walczą o odkrycie prawdy w nowej sprawie. Do biura, w którym urzędują, przychodzi młody człowiek imieniem Billy z prośbą o pomoc w zbadaniu zbrodni, której ? jak sądzi ? był świadkiem w dzieciństwie. Młodzieniec najwyraźniej cierpi na zaburzenia psychiczne, nie pamięta też zbyt wielu szczegółów, ale jest w nim i w jego historii coś szczerego, dlatego Strike jest głęboko zaniepokojony tym, co słyszy. Zanim jednak uda mu się wyciągnąć z chłopaka więcej INFOrmacji, ten wybiega z gabinetu w panice.

Próbując wyjaśnić opowieść Billyego, Cormoran Strike i Robin Ellacott  kiedyś jego asystentka, a obecnie współpartnerka w interesach ? idą krętym tropem, który prowadzi ich przez boczne uliczki Londynu do wewnętrznego kręgu w Parlamencie i pięknego, ale złowieszczego dworku na dalekiej wsi.

Nie dość, że śledztwo przypomina labirynt zagadek, to na dodatek prywatne życie Strike?a bardzo się skomplikowało. Odkąd zyskał sławę jako prywatny detektyw, nie może już działać zakulisowo, tak jak kiedyś. Co więcej, jego relacje z Robin, która jest teraz nieoceniona w prowadzeniu działalności, są dużo bardziej napięte, a osobiste stosunki między nimi  o wiele bardziej zawiłe.

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania,
 
Komentarze