Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


Torrent: Circle Empires *2018* - V1 0 6 [MULTi12-PL] [ALI213] [RAR-EXE]
Dodał:  SyMeTrYcZnY
Data: 10-08-2018
Rozmiar: 133.10 MB
Seed: 0
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Gry PC

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 10
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-08-10 13:00:07

OPIS:Wydanie ALI213: 10 Sierpnia 2018 (Uplouad By Symetryczny)
Premiera Gry: 8 Sierpnia 2018
Gatunek: Strategiczne, Fantasy, Indie, RTS
Producent: Luminous
Wydawca: Iceberg Interactive

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Chiński Uproszczony, Japoński, Turecki, Rosyjski, Czeski, Polski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.0.6
Circle Empires jest dostępną na PC nietypową strategią czasu rzeczywistego, której akcja toczy się na podzielonych na kręgi, proceduralnie generowanych mapach. Gra została zaprojektowana z myślą o rozgrywce jednoosobowej. Za tę produkcję odpowiada niezależne studio Luminous.

Po wybraniu preferowanego trybu rozgrywki, poziomu trudności oraz rozmiaru mapy, przystępujemy do właściwej gry. Rozgrywka została zaprojektowana zgodnie z duchem klasycznych RTS-ów. Rozpoczynamy zabawę, mając do dyspozycji niewielką liczbę podstawowych jednostek i najprostszych budowli. Systematycznie rozwijamy swoje królestwo, rekrutując kolejne oddziały, zdobywając surowce, rozmieszczając budynki i przejmując nowe terytoria.

Świat gry jest proceduralnie generowany, więc przy każdej rozgrywce mapa wygląda nieco inaczej. W każdym wypadku jest jednak podzielona na połączone wąskimi przejściami kręgi, które symbolizują inne krainy, w których możemy natrafić na wartościowe surowce, bandytów lub krwiożercze monstra. Oczyszczenie danego kręgu z mieszkających w nim istot jest równoznaczne z przyłączeniem go do naszego królestwa. Największym wyzwaniem są walki z bossami, których jest w sumie 12.

Bitwy odbywają się w czasie rzeczywistym i mogą w nich brać udział setki jednostek. Możemy równocześnie prowadzić działania na wielu frontach. Kierowane przez nas oddziały po każdym boju zdobywają punkty doświadczenia i poziomy, co bezpośrednio wpływa na ich zdolności w walce.

W Circle Empires znalazło się miejsce dla ponad 150 rodzajów potworów, budynków i zasobów. Do naszej dyspozycji oddano też 18 grywalnych ras, z których każda ma swojego lidera o unikalnych zdolnościach.

Oprócz wyboru poziomu trudności oraz rozmiaru mapy możemy zdecydować się na jeden z dwóch trybów rozgrywki. Pierwszym jest tryb Boss Hunt, podczas którego naszym celem jest pokonanie potężnego bossa, który zamieszkuje jeden z kręgów.

Drugi z dostępnych trybów to Full Conquest. Tu musimy oczyścić i zająć wszystkie kręgi/krainy na mapie. Dopiero po spełnieniu tego warunku możemy poczuć się prawdziwym władcą i cieszyć się triumfem.

Gra Circle Empires rozpoczynała jako dostępne do pobrania za darmo demo. Dzięki ogromnemu zainteresowaniu graczy twórcy zdecydowali się na rozbudowanie swojej produkcji do pełnej, udoskonalonej i rozbudowanej wersji.

Oprawa graficzna jest bardzo prosta, kolorowa i przyjemna dla oka. Stylistyką przypomina niektóre mobilne gry, zwłaszcza Kingdom Rush z 2011 roku.Minimalne: Dual Core 1.7 GHz, 3 GB RAM, karta grafiki 1 GB Intel HD lub lepsza, 1 GB HDD, Windows 7 SP1/8/10

...( Instalacja )...

1.Pobierz/Wypakuj
2.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania,
 


Podobne pliki
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze