Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Doom 3: BFG Edition *2012* - V1 14 [MULTi2-ENG] [REPACK-QOOB] [EXE]
Dodał:  mireczek19
Data: 29-08-2017
Rozmiar: 1.42 GB
Seed: 81
Peer: 6
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Gry PC

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 144
Liczba komentarzy: 1
Ostatnia aktualizacja: 2019-01-07 22:15:07

OPIS:Wydanie QOOB: 28 Sierpnia 2017
Premiera Gry: 16 Października 2012 - 25 Sierpnia 2017 (Update V1.14)
Gatunek: Akcji, FPP, FPS, Fantasy, Science Fiction, Tryb Kooperacji
Producent: id Software
Wydawca: Bethesda Softworks

Dostępne Języki: Angielski, Rosyjski

Gra Jest Zaktualizowana Do Najnowszej Wersji - V1.14Osiem lat po premierze gry Doom 3 zespół deweloperski studia id Software na czele z Johnem Carmackiem zdecydował się przygotować specjalną wersję swego hitu, zremasterowaną pod kątem możliwości technicznych konsol siódmej generacji (Xbox 360 i PlayStation 3). Za bazę do autorskich przeróbek posłużyła edycja Vanilla, a twórcy postarali się, by na zmianach w oprawie audio-wizualnej się nie skończyło.

Fabuła Doom 3 BFG Edition tylko w nieznacznym stopniu odbiega od oryginału. Tryb single player pozwala wcielić się w rolę żołnierza piechoty morskiej, który w ośrodku badawczym na Marsie próbuje przetrwać i zamknąć przypadkowo otwarty przez naukowców międzywymiarowy portal, skąd wydostają się piekielne bestie. Jedyną poważniejszą zmianą w tym aspekcie jest kampania The Lost Mission składająca się z siedmiu nowych poziomów.

Rozgrywka opiera się na klasycznych dla gatunku pierwszoosobowych strzelanin rozwiązaniach. Bohater przemierza pełne czających się potworów lokacje, eksterminując przeciwników przy pomocy sporego arsenału broni. Z myślą głównie o konsolowych graczach twórcy edycji BFG zdecydowali się zmodyfikować sterowanie w grze pod kątem większego komfortu użytkowania padów. Całkowicie przebudowany został także system checkpointów.

Spore zmiany wprowadzone zostały w oprawie audio-wizualnej. Ekipa id Software od podstaw przemodelowała system oświetlenia, dając graczom np. sposobność wykorzystania taktycznego światła, czyli latarek mocowanych do kombinezonu bohatera. Dzięki poprawionemu modułowi odpowiedzialnemu za renderowanie obrazu możliwe było także użycie tekstur o wyższej rozdzielczości, co przełożyło się na finalną jakość wyświetlanej grafiki. Twórcy Doom 3 BFG Edition zadbali również o takie elementy jak wsparcie dla technologii stereoskopowego 3D oraz przestrzennych systemów dźwięku w układzie 5.1.

W pakiecie poza bazową grą oraz rozszerzeniem Resurrection of Evil znalazły się dwie pierwsze odsłony cyklu  Doom i Doom 2, dzięki czemu gracze mają okazję zapoznać się z całą sagą.Rekomendowane: Core 2 Duo 2.4 GHz, 3 GB RAM, karta grafiki 768 MB (GeForce GTX 260 lub lepsza), 11 GB HDD, Windows Vista/7Czas Instalacji: 2 Min (zależne od wydajności PC)1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania, mak56
 
Komentarze
07/01/2019 03.56.01
sonia22
kicha