Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Robert M Wegner - Opowieści z meekhańskiego pogranicza Każde martwe marzenie (2018) czyta F Kosior [audiobook PL]
Dodał:  8fd415bf
Data: 12-02-2019
Rozmiar: 1.83 GB
Seed: 0
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Audio-Booki

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 36
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-02-12 17:13:45

OPIS:Robert M. Wegner
Każde martwe marzenie
Kategoria: Fantasy i Sci-Fi
Seria: Opowieści z meekhańskiego pogranicza: 5
czyta Filip Kosior
[audiobook PL]
Data wydania: 2018-11-30
Czas trwania: 22H 42MDługo wyczekiwana odsłona najgłośniejszego polskiego fantasy ostatnich lat! Deana d'Kllean, niegdyś Pieśniarka Pamięci i mistrzyni miecza, a dziś rządząca pustynnym księstwem wybranka Boga Ognia, stoi na progu wojny. Powstanie niewolników, które wybuchło u południowych granic państwa, zatacza coraz szersze kręgi. Genno Laskolnyk wraz ze swoim czaardanem wolnych jeźdźców wpada w sam środek wojny. Czego szuka wśród niewolników, którzy postanowili zrzucić jarzmo krwawych panów? Tymczasem tysiące mil na północ Czerwone Szóstki trafiają na tajemnicę, która pochłonęła już niejedną ofiarę. Czy odwaga górali ocali im życie? Meekhan spływa krwią i wydaje się, że nic już nie powstrzyma płomienia, który ogarnia Imperium. ,,Opowieści z meekhańskiego pogranicza" Roberta M. Wegnera to barwny, epicki fresk, w którym splatają się losy pełnokrwistych postaci, a ludzkie dramaty sąsiadują z intrygami bogów i tajemnicami sprzed tysięcy lat. Bestsellerowy cykl docenili czytelnicy nie tylko w Polsce, ale i w Rosji, gdzie ,,Opowieści..." zdobyły nagrodę najlepszej fantasy roku.

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania,
 
Komentarze