Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Soft Organizer 7 41 [PL] [FULL] [HIRANIA]
Dodał:  hirania
Data: 02-01-2019
Rozmiar: 16.00 MB
Seed: 0
Peer: 1
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Windows

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 54
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-01-10 12:08:59

OPIS:

Soft Organizer to narzędzie do zarządzania wszystkimi aplikacjami zainstalowanymi na dysku twardym. Za jego pomocą możemy bezpiecznie zainstalować nową aplikację do systemu, całkowicie usunąć już zainstalowany program, a także wykonać szereg innych czynności na aplikacjach.
Soft Organizer wyszukuje również aktualizacje do zainstalowanych aplikacji w systemie. Po zeskanowaniu systemu, wyświetla listę z aplikacjami, które należy zaktualizować. Podaje nie tylko nazwę datę instalacji programu, ale również pokazuje inne szczegółowe INFOrmacje jak numer wersji czy stronę oficjalną oprogramowania.
Podczas odinstalowywania dowolnej aplikacji za pomocą programu Soft Organizer, przechodzimy przez różne etapy procesu deinstalacji. Na początku program dokładnie przeprowadza skanowanie dysku i usuwa wybraną przez użytkownika aplikację, a następnie wyszukuje wszystkie pliki, katalogi i wpisy w rejestrze powiązane z usuwaną aplikacją.

inf:

wyłącz antywirusa
wyłączone aktualizacje wiec nie aktualizujemy!!!

Producent: ChemTable Software
http://chemtable.com/full-uninstall.htm

System operacyjny:
Windows:/7/8.1/10 -testowane

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania, KEMIR
 
Komentarze