Witaj Go¶ciu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jeste¶ zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwo¶ć pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Współczesne Opowie¶ci: Czas Postępu *2014-2018* [PL] [+13 gier] [ exe]
Dodał:  vnkpyzwi
Data: 26-03-2019
Rozmiar: 14.46 GB
Seed: 0
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Gry PC

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 18
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-03-26 18:27:11

OPIS:


Tytul : Współczesne Opowie¶ci: Czas Postępu
Rok : 2014
Gatunek : Przygodowe, Ukryte Obiekty
Język : Angielski , Napisy Polskie

https://www.alawar.pl/game/modern-tales-age-of-invention/Paryż, rok 1900. Podczas ¶wiatowej wystawy wynalazków nieznana siła porywa najwybitniejsze umysły epoki. Jakie ma wobec nich plany? Wciel się w rolę Emily Patterson - córki jednego z porwanych naukowców - przeprowadĽ własne ¶ledztwo, wyrusz ¶ladem porywacza i pokrzyżuj jego złowrogie plany, nim los ¶wiata będzie przes±dzony.
Podczas paryskiej wystawy wynalazków w tajemniczych okoliczno¶ciach znikaj± zaproszeni naukowcy. Córka jednego z nich - Emily Patterson - rusza w pogoń za znanym filantropem, którego podejrzewa o udział w spisku. Poszukiwania ojca będ± pocz±tkiem niezwykłej przygody, która poprowadzi j± przez Europę aż po zimne krańce Syberii. Emily napotka wschodz±ce gwiazdy i wybitnych ludzi epoki takich jak Coco Chanel, Albert Einstein czy Ferdinand Porsche, którzy nie raz uratuj± j± z opresji, ale sami również potrzebować będ± pomocy bohaterki. Kto stoi za porwaniem naukowców? Czy Emily odnajdzie ¶lady ojca, pokona przeszkody i poradzi sobie ze skomplikowanymi zagadkami i minigrami? Wybierz się w fantastyczn± wyprawę do epoki wynalazków, zdemaskuj złowrogi spisek i uratuj ¶wiat przed planami szaleńca!OS : Windows XP / 7 / 8 / 10
Procesor : 2 GB GHz
Pamięć : 1 GB RAM
Karta graficzna: 256 MB

==================
INSTALACJA
==================

1. Zainstaluj gry.
2. Graj.

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania,
 
Komentarze