Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Windows XP JG x64 [2013] [PL] [AKTYWOWANY] [HIRANIA]
Dodał:  hirania
Data: 12-01-2019
Rozmiar: 1.07 GB
Seed: 0
Peer: 1
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Windows
Gatunek: 
Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 84
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-03-07 22:32:00

OPIS:

Jest to jedyna w kraju modyfikacja XP x64, praktycznie w całości spolszczonaWindows XP to kolejna odsłona serii systemów operacyjnych przeznaczonych dla komputerów osobistych. Oprogramowanie stworzone przez znaną firmę z Redmont miało za zadania zastąpić nieudaną produkcję jaką okazał się system operacyjny Windows Me. Wydany w 2001 roku znalazł sobie ogromne grono pozytywnych odbiorców dzięki czemu jest spotykany do dnia dzisiejszego na wielu komputerach pomimo zakończonego wsparcia technicznego w 2014 roku.1. System został odchudzony z następującego balastu:
Aplikacje: Aktówka; Podgląd Schowka; Wygaszacze ekranu; ctfmon.exe
Multimedia: Pliki tła i obrazów; Przykładowa muzyka; Skórka Luna; Wskaźniki myszy
Opcje systemu: Agent MS; Asystent wyszukiwania; Centrum zabezpieczeń; DR Watson; Edytor trybu wejściowego (IME); Edytor własnych symboli; Kreator IExpress; Kreator oczyszczania dysku; Kreator transferu plików i ustawień; Oczyszczanie dysku; Pomoc i wsparcie; Samouczek systemu Windows; Schematy kolorów; Usługa OOBE; Usługi zdalnej instalacji (RIS)
Sieć: Menadżer synchronizacji; MSN Explorer; Netmeeting; Peer-to-Peer; Usługi informacji internetowej (IIS); Windows Messenger
Usługi: Jakość usługi (QoS); Messenger; Posłaniec; QoS RSVP; Raportowanie błędów; Usługa 'IMAPI CD-Burning COM'; Usługa indeksowania; Zdalny rejestr; Przywracanie systemu, Update – Microsoft nie wydaje aktualizacji w języku polskim...

2. Względem wersji oryginalnej system został wzbogacony o:
Standardowe elementy:
IE 8; WMP11; wszystkie FrameWorki, Silverlight, DirectX; Visual C++ Redistributable 2005-2010.
System posiada zintegrowane sterowniki do: SATA/RAID/AHCI, LAN, Wi-Fi, Audio, Video
Aplikacje zintegrowane :
HashChek, NetSpeedMonitor, Notepad2.

W TUNING są dodane ciche instalki najlepszych programów narzędziowych:
- WinXP Manager 8.0.1 i TuneUp 2010 - nowsze, nie znaczy lepsze..., teraz instalka sama dodaje się do zapory!
- 7zip 9.20, WinRar 4.20
- PDF-XChange Viewer 2.5.210
- Driver Magician 3.68

INSTALACJA:
Nagraj obraz na nowej dobrej płytce DVD z minimalną prędkością lub nagraj na pendriva
(TYLKO programem spakowanym i dodanym do obrazu płyty razem z instrukcją!!! Tak przygotowany nośnik używa się jednokrotnie i do kolejnej instalacji trzeba go przygotować ponownie, ponadto jest sformatowany w NTFS - wysunąć z USB przez "bezpieczne usuwanie" lub po wyłączeniu komputera).
Instaluj tylko z poziomu BIOS-u, najlepiej na dysku C. Klucz jest zintegrowany i nie trzeba go aktywować. Instalacja zajmuje max 20 - 25 minut, jest nienadzorowana, a klucz jest korporacyjny - nie trzeba aktywować. Później jest około 25-minutowa nienadzorowana faza postinstalacyjna, system restartuje się dodatkowo 1 raz. NIE WOLNO w tym czasie nic uruchamiać - najlepiej odejdź na "bezpieczną" odległość od komputera  . Nie martwić się, jak w paru momentach wyda się Wam, że coś się zawiesiło - nieee, wtedy kopiowane lub przetwarzane są pliki o znacznym rozmiarze.

Po instalacji KONIECZNIE należy przeprowadzić TUNING !!!


System operacyjny:Windows XP
Język:polski
Producent:Microsoft


DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania, proteusz2, awos
 
Komentarze