Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Monochroma *2014* [MULTI-PL] [EXE] [STEAM]
Dodał:  vnkpyzwi
Data: 26-03-2019
Rozmiar: 1.88 GB
Seed: 5
Peer: 1
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Gry PC

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 5
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-03-26 18:29:04

OPIS:


Wydanie: 28.05.2014
Gatunek: Przygodowe
Producent: Nowhere Studios
Wydawca: Nowhere Studios
Tabletka: R.G.Mechanics

Monochroma to połączenie gry platformowej i logicznej od niezależnego Nowhere Studios. Wykonany w konwencji 2D tytuł przedstawia czarną wizję przyszłości.

Produkcja rzuca nas do alternatywnych lat '50 XX wieku, gdzie swą działalność prowadzi fabryka produkująca roboty. Historia rozpoczyna się w momencie, kiedy brat głównego bohatera odkrywa jej brudną tajemnicę. Opowieść zgrabnie przedstawia wątek braterskiej miłości i wytrwałości, który - według zapewnień twórców - dostarcza graczowi głębokich doświadczeń wizualnych, emocjonalnych oraz intelektualnych.

Grając starszym z rodzeństwa musimy pomóc drugiemu przedostać się przez nieprzyjazny i ciemny świat, naszpikowany pułapkami. Mocno pomagają w tym wszelakie pobliskie obiekty pozwalające na interakcję (przesuwanie skrzyń, wspinanie się po linach itp.). Dodatkowo, przez dużą część rozgrywki jesteśmy zmuszeni nosić bojącego się ciemności braciszka na plecach. Sprawę komplikuje fakt, że samego zostawić go można jedynie w miejscach, do których dociera światło.

Monochroma jawnie nawiązuje do wydanego w 2010 roku Limbo. Tak jak wspomniana produkcja, dzieło Nowhere Studios cec*censored*e się bardzo umiarkowaną kolorystyką, w której przeważa czerń i biel oraz w mniejszym stopniu czerwień. Atmosfera jest mroczna i ponura, a całości dopełnia stosowna ścieżka dźwiękowa.


Procesor: Core 2 Duo 2.0 GHz/AMD FX 2.0 GHz
Pamiec RAM: 2GB;
HDD: 4GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: 1 GB VRAM GeForce 9800GT/Radeon HD 4xxx lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10.


1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "Monochroma.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Wybór języka w menu gry.

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania,
 
Komentarze