Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


Torrent: JOE BONAMASSA - BRITISH BLUES EXPLOSION-LIVE (2018) [MP3@320] [FALLEN ANGEL]
Dodał:  Fallen_Angel
Data: 16-05-2018
Rozmiar: 224.38 MB
Seed: 0
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Muzyka Zagraniczna

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 12
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2018-05-16 18:09:29

OPIS:

...SIŁA I PIĘKNO MUZYKI TKWIĄ W JEJ RÓŻNORODNOŚCI...Joe Bonamassa kocha wydawnictwa koncertowe i wydaje je przy każdej okazji. Kolejne, zatytułowane "British Blues Explosion" ukaże się 18 maja 2018 nakładem Mascot.

W 2016 roku Joe Bonamassa, zagrał pod szyldem "British Blues Explosion" krótką, obejmującą 12 koncertów trasę po Wielkiej Brytanii, Irlandii, krajach Beneluksu, Szwajcarii i Włoszech, a także jedyny występ w Stanach Zjednoczonych. Joe prezentował wówczas materiał takich mistrzów brytyjskiej gitary jak Eric Clapton, Jeff Beck i Jimmy Page. Jeden z tych koncertów, który odbył się 7 lipca 2016 roku w Old Royal Naval College w Greenwich w Londynie został uwieczniony i zostanie wydany 18 maja w postaci 2 CD, DVD, Blu-Ray, 3 LP (w brytyjskich barwach - niebieskiej, czerwonej i białej) oraz w wersji elektronicznej.

Inwazja brytyjskiego bluesa we wczesnych latach '60 XX wieku wywarła na Joe Bonamassie większy wpływ niż jakakolwiek inna muzyka, a artystami z tego nurtu, którzy inspirowali go w największym stopniu byli Eric Clapton, Jeff Beck i Jimmy Page. Brytyjski blues był najważniejszym pomostem łączącym bluesa i rocka, dwa gatunki muzyki popularnej, które miały ogromne znaczenie dla słuchaczy. "Gdyby nie brytyjscy muzycy na początku lat '60, być może blues nigdy nie odnalazłby się w muzyce rockowej jaką znamy obecnie i przeszedłby do historii" - mówi Bonamassa.

Gdyby zastanowić się nad podobieństwami między Claptonem, Beckiem i Pagem na myśl automatycznie przychodzi jeden z najważniejszych bluesowych zespołów z Anglii - The Yardbirds, w którym grała cała trójka gitarzystów. Jednak podobieństwa między nimi idą jeszcze dalej, bowiem to właśnie oni, inspirowani przez ikony amerykańskiego bluesa, wytyczyli drogę w kierunku rock'n'rolla i współczesnego bluesa.

W zespole, który towarzyszył Bonamassie znaleźli się Michael Rhodes (bas), Reese Wynans (klawisze), Anton Fig (perkusja) oraz Russ Irwin (gitara rytmiczna i dodatkowy wokal).
CD 1:
1. Beck's Bolero/Rice Pudding
2. Mainline Florida
3. Boogie With Stu
4. Let Me Love You Baby
5. Plynth (Water Down The Drain)
6. Spanish Boots
7. Double Crossing Time
8. Motherless Children

CD 2:
1. SWLABR
2. Tea For One/I Can't Quit You Baby
3. Little Girl
4. Pretending
5. Black Winter/Django
6. How Many More Times
https://www.youtube.com/watch?v=P_pWJ2_Ktm8POZWÓL POBRAĆ INNYM, NIE BĄDŹ ŚWINIĄ!!!INITIAL SEEDING. SEED 14:30-23:00.
POLECAM!!!

START WIECZOREM...

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania, Go??
Komentarze