Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: ScanMyReg 3 21 [PL] [FULL] [HIRANIA]
Dodał:  hirania
Data: 02-01-2019
Rozmiar: 8.79 MB
Seed: 0
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Windows

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 138
Liczba komentarzy: 1
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-20 14:32:51

OPIS:

ScanMyReg to narzędzie do naprawiania i oczyszczania rejestru systemowego. Aplikacja posiada niezbędne narzędzia do naprawy błędów w rejestrze oraz funkcje do oczyszczania i zoptymalizowania systemu operacyjnego. W porównaniu do innych aplikacji tego samego typu, zawiera przyjemny i prosty w obsłudze interfejs oraz zaawansowany mechanizm wykrywający błędy i inne usterki w rejestrze.

Po uruchomieniu programu otrzymujemy do dyspozycji trzy różne tryby działania – skanowanie rejestru, defragmentacja wpisów i kluczy oraz tworzenie kopii zapasowej danych. Skaner skutecznie wyszuka i zlikwiduje wszystkie napotkane błędy w rejestrze. Oprócz tego znajdziemy w nim szereg przydatnych narzędzi do optymalizacji i przyspieszania rejestru oraz całego systemu operacyjnego.

Program ScanMyReg to niezbędne oprogramowanie dla każdego użytkownika obsługującego system operacyjny Windows. Niweluje wszelkie awarie systemu (niebieski ekran śmierci) i inne błędy związanie ze spadkiem prędkości Internetu i wydajności całego komputera.


Producent:
YL Computing, Inc.

System:Windows XP/Vista/7/8/10


DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania, koloso, pawel_ksok, Depesz11, Xface, zibi6248, pablob81, pablob81, sebastian111, awos
 
Komentarze
04/01/2019 18.02.01
Depesz11
I gra i buczy. Podziękował