Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Eva Garcia Saenz De Urturi - Cisza białego miasta (2019) czyta Adam Bauman [audiobook PL]
Dodał:  nicollubin
Data: 15-04-2019
Rozmiar: 1.02 GB
Seed: 36
Peer: 5
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Audio-Booki

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 27
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-17 21:31:12

OPIS:Eva Garcia Saenz De Urturi
Cisza białego miasta
kategoria Kryminał  
czyta Adam Bauman
[audiobook PL]
Data wydania: 4 marca 2019
Czas: 18 godz. 51 min.Pierwsza część fenomenalnej TRYLOGII BIAŁEGO MIASTA, pełnej mrocznych rodzinnych tajemnic, baskijskiej kultury i tradycji

Mieszkańcami hiszpańskiej Vitorii wstrząsa wiadomość o podwójnym morderstwie, łudząco podobnym do brutalnych seryjnych zbrodni sprzed dwudziestu lat. W tym samym czasie na swoją pierwszą przepustkę z więzienia ma wyjść skazany za tamte zabójstwa Tasio Ortiz de Zárate. Wracają stare obawy i strach, ludzi zaczyna ogarniać przerażenie.

Unai López de Ayala, „Kraken”, śledczy specjalizujący się w profilowaniu kryminalnym, stara się zapobiec kolejnym zabójstwom. Jego metody pracy nie podobają się Albie, podkomisarz, z którą utrzymuje dwuznaczne relacje… Rozpoczyna się wyścig z czasem, niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem, a każdy dzień przynosi kolejny zwrot w śledztwie.

Seryjny morderca dbający o każdy szczegół makabrycznych zbrodni i profiler, który potrafi dotrzeć do najmroczniejszych zakamarków ludzkiego umysłu. Który z nich wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko?

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania, pejot555
 


Podobne pliki
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze