Witaj Gościu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jesteś zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwość pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !


MENU


Panel Usera


Kategorie


PROGRAMY


Torrent: Courier Of The Crypts *2019* - V1 0 1 [ENG] [SYMETRYCZNY] [EXE]
Dodał:  SyMeTrYcZnY
Data: 20-04-2019
Rozmiar: 192.05 MB
Seed: 0
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  Gry PC

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 3
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-20 01:01:40

OPIS:Wydanie SYMETRYCZNY: 20 Kwietnia 2019
Premiera Gry: 18 Kwietnia 2019
Gatunek: Przygodowe, 2D, Top-Down, Indie, Przygodowe Gry Akcji
Producent: Emberheart Games
Wydawca: Emberheart Games

Dostępne Języki: Angielski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.0.1
Courier of the Crypts to wykonana w oldskulowej stylistyce, dwuwymiarowa przygodówka akcji, w której wcielamy się w tytułowego kuriera, a naszym zadaniem jest dostarczenie ważnego listu do strażnika mrocznej i niebezpiecznej krypty. Gra została opracowana przez jednoosobowe słoweńskie studio niezależne Emeberheart Games.

Bohater gry rozpoczyna właśnie etat w firmie kurierskiej Pony Delivery Service, lecz jego pierwsze zadanie nie jest tak proste, jak by się tego spodziewał. Musi bowiem dostarczyć przesyłkę adresowaną do strażnika krypty, zamieszkałego gdzieś w głębi rozległych, trzypoziomowych lochów. Zdeterminowany by wykonać zadanie, zapuszcza się w głąb pełnych tajemnic katakumb, aby przekonać się, że miejsce to pełne jest rozmaitych pułapek oraz ukrytych przejść, zaś jego główni mieszkańcy to zagubione dusze i groźni kultyści. Jedynym sojusznikiem naszego protagonisty jest magiczna pochodnia, która pozwala odnaleźć drogę i rozwiązać czekające na niego zagadki, a także zapewnia podstawową ochronę przed niebezpieczeństwem.

Rozgrywka podzielona jest na trzy etapy, odpowiadające trzem poziomom krypty i różniące się rodzajem napotykanych zagadek oraz przeciwników. Podczas eksploracji natkniemy się na szereg pułapek i ukrytych przejść, a także zagadek, w których rozwiązaniu nieocenioną pomocą okaże się nasza magiczna pochodnia, odsłaniająca niewidoczne gołym okiem sekrety. Równie ważną jej rolą jest możliwość odstraszania wrogów. W związku z tym za wszelką cenę nie wolno nam dopuścić do zgaśnięcia pochodni, gdyż bez jej pomocy pogrążymy się w całkowitej ciemności i nie będziemy w stanie ukończyć gry. Podczas zabawy znajdziemy także monety i skarby, które pozwolą na zakup rozmaitych bonusów (większa ilość zdrowia, wolniejszy czas wypalania się pochodni) oraz scrolle pełne wskazówek przydatnych w rozwiązywaniu zagadek i odnajdywaniu ukrytych komnat.

W Courier of the Crypts rozwój akcji obserwujemy w klasycznej perspektywie top-down, a ręcznie rysowana oprawa graficzna wykonana została w charakterystycznym pixel-artowym stylu, przypominającym gry rogue-like z końca lat 80-tych XX wieku. Zabawie towarzyszy nastrojowa ambientowa ścieżka dźwiękowa, wpasowująca się w klimat rozgrywki.MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7
Pamięć: 512 MB RAM
Miejsce na dysku: 400 MB dostępnej przestrzeni

...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]
Podziękowania,
 


Podobne pliki
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze